Versenyeink
Böngésző
KORÁBBI VERSENYEINK











Lettország Magyarország Szaúd-Arábia Skócia
Név Rajtszám Csapat Születési év Város Ország
 
Tanka Lászlóné 227 1969 Debrecen HU
Tanka László 226 1992 Debrecen HU
Mandzák Ákos 937 Supreme Fight Team 1991 HU
Török-Kelemen László 936 Supreme Fight Team 2004 HU
Török-Kelemen Tamás 935 Supreme Fight Team 2006 HU
Török Tamás 934 Supreme Fight Team 1976 HU
Magyar László 933 Supreme Fight Team 2000 HU
Csiki Róbert 932 Supreme Fight Team 2000 HU
Magyar Márk 931 Supreme Fight Team 2002 HU
Pribék Andrea 930 Supreme Fight Team 1996 HU
Szöllősi Zsuzsanna 225 1975 Debrecen HU
Dr. Bogyó Dávid 929 HRSE 1984 Debrecen HU
Bogyó-Kun Zsófia 928 HRSE 1989 Debrecen HU
Dajka Molli 224 2005 Debrecen HU
Andó Gréta 927 Andóék 1993 Hosszúpályi HU
Katona Mihály Tamás 223 1989 Gáborján HU
Gulyás Fruzsina Dóra 222 1998 Váncsod HU
Andóné Zagaríts Ildikó 926 Andóék 1970 Hosszúpályi HU
Vancsek Tamás 925 Andóék 2005 Hosszúpályi HU
Mitró Balázs 221 1992 Debrecen HU
Andó Virág 924 Andóék 1997 Hosszúpályi HU
Tóth Leonóra 220 1993 Debrecen HU
Purcsel Zsuzsa 219 2003 Debrecen HU
Vágner Zoltán 923 Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola 1997 Nagyhegyes HU
Balogh Balázs 218 1987 Debrecen HU
Karsai Norbert 922 Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola 1997 Ebes HU
Vágó György 921 HRSE 1966 Debrecen HU
Dari Klaudia 217 1999 Derecske HU
Katona Petra 216 2008 Hosszúpályi HU
Zsadányi Zoltán 920 HRSE 1996 Debrecen HU
Bojtor László 919 HRSE 1988 Debrecen HU
Asztalos Zoltán 918 HRSE 1980 Debrecen HU
Pákozdy Krisztina 917 HRSE 1991 Szolnok HU
Szabó Fruzsina 916 HRSE 1994 Debrecen HU
Kerekes Zora 215 2009 Debrecen HU
Sipos Nóra 915 HRSE 1965 Debrecen HU
Vancsek Tamás 214 2005 Hosszúpályi HU
Fehér Tímea 213 1998 Debrecen HU
Kerekes Ágota 212 1982 Debrecen HU
Horváth Tamás 909 HRSE 1974 Debrecen HU
Füzesi József 908 HRSE 1976 Hajdúsámson HU
Fekete Gábor 907 HRSE 1986 Debrecen HU
Bethlen Sándor 905 HRSE 1989 Debrecen HU
Békési Antal 904 HRSE 1970 Debrecen HU
Süvöltős Máté Péter 902 Spirit 1999 Hajdúsámson HU
Kerekes Ottó 211 1977 Debrecen HU
Katona Szilvia 210 1988 Hajdúszoboszló HU
Balogh József 901 HRSE 1979 Debrecen HU
Andóné Zagaríts Ildikó 209 1970 Hosszúpályi HU
Mike Vanda 208 1980 Mikepércs HU
 
  • VIP futóink.
  • Azok a futóink, akik már befizették a nevezési díjat.
  • Azok a futóink, akik még nem fizették be a nevezési díjat.
előző 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 következő
A lista folytatódik a következő oldalon, kérjük lapozzon!
Csatlakozz hozzánk!