Versenyeink
Böngésző
KORÁBBI VERSENYEINK











Dél-Afrika Magyarország Olaszország Románia Spanyolország Szlovákia Turks- és Caicos-szigetek Skócia
Név Rajtszám Csapat Születési év Város Ország
 
Lengyel Kata 10174 Leukémiás Gyermekekért Alapítvány és ESN Social Erasmus közös csapata 1985 HU
Székely Anna Boglárka 10173 Leukémiás Gyermekekért Alapítvány és ESN Social Erasmus közös csapata 1987 HU
Tóth Orsolya 10172 Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola - DataExpert 1997 Debrecen HU
Szabó Balázs 10171 Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola - DataExpert 1998 Debrecen HU
Szabó Imréné 10170 Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola - DataExpert 1972 Debrecen HU
Szabó Imre 10169 Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola - DataExpert 1970 Debrecen HU
Nagy Tibor 10168 Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola - DataExpert 2001 Debrecen HU
Váradi Levente Imre 10167 Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola - DataExpert 2000 Debrecen HU
Takács Péter Imre 10166 Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola - DataExpert 2000 Debrecen HU
Szilágyi Péter 10165 Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola - DataExpert 2000 Debrecen HU
Székely Csaba 10164 Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola - DataExpert 2000 Debrecen HU
Nagy Tamás 10163 Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola - DataExpert 2001 Debrecen HU
Nagy Sándor 10162 Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola - DataExpert 1999 Debrecen HU
Molnár István Viktor 10161 Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola - DataExpert 1999 Debrecen HU
Maródi Patrik 10160 Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola - DataExpert 2000 Debrecen HU
Lakatos Sándor Máté 10159 Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola - DataExpert 2000 Debrecen HU
Kozák Krisztián József 10158 Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola - DataExpert 1999 Debrecen HU
Janik Barnabás 10157 Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola - DataExpert 2000 Debrecen HU
Illés Bence 10156 Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola - DataExpert 2000 Debrecen HU
Horváth Zsombor 10155 Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola - DataExpert 2000 Debrecen HU
Farkas Máté 10154 Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola - DataExpert 2000 Debrecen HU
Dremák Gergely 10153 Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola - DataExpert 2000 Debrecen HU
Bertók Bence Gábor 10152 Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakközépiskola - DataExpert 2000 Debrecen HU
Kapus Dorina 10151 Debreceni hősök 1994 Mezőcsát HU
Oszlánczi Máté 6201 1992 Karcag HU
Nemes Barbara 10150 Debreceni hősök 1996 Debrecen HU
Ritók Adrienn 10149 Leukémiás Gyermekekért Alapítvány és ESN Social Erasmus közös csapata 1992 Debrecen HU
Révész Szabina 10148 Hajdúsági Vakvezető-és Segítőkutya Képzésért Alapítvány 1993 HU
Illési Ádám 10147 Hajdúsági Vakvezető-és Segítőkutya Képzésért Alapítvány 1994 Jászberény HU
Kaszó Gábor 10146 Leukémiás Gyermekekért Alapítvány és ESN Social Erasmus közös csapata 1981 HU
Lajter Anikó 10145 Leukémiás Gyermekekért Alapítvány és ESN Social Erasmus közös csapata 1978 HU
Lajter Istvánné 10144 Leukémiás Gyermekekért Alapítvány és ESN Social Erasmus közös csapata 1956 HU
Hanesz Júlia 10143 Debreceni hősök 1995 Kosice (Kassa) SK
Hegedűs Rita 10142 Debreceni hősök 1985 Debrecen HU
Gabnai Zoltán 10141 Leukémiás Gyermekekért Alapítvány és ESN Social Erasmus közös csapata 1988 HU
Horváth Szaffi 6200 2004 Debrecen HU
Horváth Szonja 6199 2006 Debrecen HU
Klész Máté 10140 Debreceni hősök 1993 Kömlő HU
Biró Marcell 6198 2007 Debrecen HU
Lőrincz Anett 10139 Hajdúsági Vakvezető-és Segítőkutya Képzésért Alapítvány 1996 Hajdúszoboszló HU
Holló Róbert 10138 Hajdúsági Vakvezető-és Segítőkutya Képzésért Alapítvány 1987 Debrecen HU
Punk Enikő 10137 Debreceni hősök 1996 Kazincbarcika HU
Goller István 10136 Debreceni hősök 1987 Ajak HU
Fekete Rebeka 10135 Debreceni hősök 1996 HU
Bögös Tímea 10134 Debreceni hősök 1996 Debrecen HU
Dr.Kurucz Edina 6197 1971 Debrecen HU
Pallás Brigitta 6196 1995 Debrecen HU
Virga József 10133 Leukémiás Gyermekekért Alapítvány és ESN Social Erasmus közös csapata 1989 Ajak HU
Horváth Dezső 10132 Hajdúsági Vakvezető-és Segítőkutya Képzésért Alapítvány 1997 Debrecen HU
Vincepap Nikolett 10131 Hajdúsági Vakvezető-és Segítőkutya Képzésért Alapítvány 2003 Debrecen HU
 
  • VIP futóink.
  • Azok a futóink, akik már befizették a nevezési díjat.
  • Azok a futóink, akik még nem fizették be a nevezési díjat.
előző 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 következő
A lista folytatódik a következő oldalon, kérjük lapozzon!
Csatlakozz hozzánk!