Versenyeink
Böngésző
KORÁBBI VERSENYEINK
Díjazottak - 2018.09.22.


Minimaraton

Női abszolút

  1. helyezett Hajdú Barbara Hajdúböszörmény 0:22:38
  2. helyezett Rózsa Sarolta Hajdúböszörmény 0:23:27
  3. helyezett Kuszkó Lara Debrecen 0:23:43



Férfi abszolút

  1. helyezett Molnár Róbert Hajdúböszörmény 0:19:16
  2. helyezett Bojtor László Tivadar Debrecen 0:19:58
  3. helyezett Marian Cristian Nagyvárad 0:20:12




1/4 maraton

Női abszolút

  1. helyezett Drótár Katalin Dunakeszi 0:50:17
  2. helyezett Sipos Alexandra Debrecen 0:53:42
  3. helyezett Tamók Renáta Tiszaújváros 0:55:41



Férfi abszolút

  1. helyezett Kiss Márton Debrecen 0:41:54
  2. helyezett Szabó Levente Nyíregyháza 0:42:54
  3. helyezett Szalka Szabolcs Debrecen 0:43:36




1/2 maraton

Női abszolút

  1. helyezett Gulyás Vera Debrecen 1:22:42
  2. helyezett Ménes Anita Debrecen 1:29:44
  3. helyezett Pető-Varga Fruzsina Budapest 1:45:23



Férfi abszolút

  1. helyezett Vízer Dániel Csabdi 1:29:57
  2. helyezett Makó László Debrecen 1:30:46
  3. helyezett Sándor Gyula Salgótarján 1:31:50




Gyerekfutam

Fiú

  1. helyezett Zolnay Máté
  2. helyezett Fekete Zétény
  3. helyezett Henrich Milán



Leány

  1. helyezett Hajdú Barbara
  2. helyezett Szegedi Nóra
  3. helyezett Balogh Sára




Korosztályos díjazások

Minimaraton

Női 6-9 éves

  1. helyezett  Rákosi Maja Emma Debrecen 0:43:59

Női 10-18 éves

  1. helyezett  Hajdú Barbara Hajdúböszörmény 0:22:38



Női 19-30 éves

  1. helyezett  Szabó Fruzsina Debrecen 0:26:15



Női 31-40 éves

  1. helyezett  Szokol Patricia Debrecen 0:26:50

Női 41-50 éves

  1. helyezett  Nagyné Sebők Erika Karcag 0:30:33



Női 51-60 éves

  1. helyezett  Sipos Nóra Debrecen 0:26:34



Női 61+ éves

  1. helyezett  Sándor Erika Debrecen 0:43:27


Férfi 6-9 éves

  1. helyezett  Szűcs Gergely Balmazújváros 0:23:31



Férfi 10-18 éves

  1. helyezett  Molnár Róbert Hajdúböszörmény 0:19:16



Férfi 19-30 éves

  1. helyezett  Bojtor László Tivadar Debrecen 0:19:58


Férfi 31-40 éves

  1. helyezett Verdes Csaba Debrecen 0:22:48



Férfi 41-50 éves

  1. helyezett Marian Cristian Nagyvárad 0:20:12



Férfi 51-60 éves

  1. helyezett Gergely István Szamosszeg 0:29:04



Férfi 61+ éves

  1. helyezett Solymosi János Debrecen 0:25:04



1/4 maraton

Női 19-30 éves

  1. helyezett  Sipos Alexandra Debrecen 0:53:42



Női 31-40 éves

  1. helyezett  Drótár Katalin Dunakeszi 0:50:17



Női 41-50 éves

  1. helyezett  Sallay Szilvia Nyíregyháza 0:56:42



Női 51-60 éves

  1. helyezett Benkő Tünde Mátészalka 1:03:41



Női 61+ éves

  1. helyezett  Hegedüsné Aranyos Ildikó Debrecen 1:26:27



Férfi 10-18 éves

  1. helyezett Fegyverneki Antal Derecske 0:53:19

Férfi 19-30 éves

  1. helyezett  Szabó Levente Nyíregyháza 0:42:54



Férfi 31-40 éves

  1. helyezett Schidlik Zoltán Debrecen 0:46:26

Férfi 41-50 éves

  1. helyezett Kiss Márton Debrecen 0:41:54



Férfi 51-60 éves

  1. helyezett Rózenthál Zoltán Mátészalka 0:52:22



Férfi 61+ éves

  1. helyezett Id. Kocsis Miklós Debrecen 1:00:01


1/2 maraton

Női 19-30 éves

  1. helyezett  Ménes Anita Debrecen 1:29:44



Női 31-40 éves

  1. helyezett  Gulyás Vera Debrecen 1:22:42



Női 41-50 éves

  1. helyezett  Sztányi Ildikó Nyíregyháza 2:02:01



Női 51-60 éves

  1. helyezett Máhonfalvi Szilvia Pécs 2:13:41



Férfi 10-18 éves

  1. helyezett Békési Gergő Hajdúszoboszló 1:41:09



Férfi 19-30 éves

  1. helyezett  Kovács Tamás Debrecen 1:36:00

Férfi 31-40 éves

  1. helyezett Vízer Dániel Csabdi 1:29:57



Férfi 41-50 éves

  1. helyezett Horváth Tamás Debrecen 1:33:25



Férfi 51-60 éves

  1. helyezett Sándor Gyula Salgótarján 1:31:50



Férfi 61+ éves

  1. helyezett Bagi Béla Debrecen 1:53:49


Rendészeti kategória

1/4 maraton


Női

  1. helyezett Drótár Katalin Dunakeszi 0:50:17
  2. helyezett Tamók Renáta Tiszaújváros 0:55:41
  3. helyezett Marinyák Éva Andrea Kecskemét 1:02:29



Férfi

  1. helyezett Szabó Levente Nyíregyháza 0:42:54
  2. helyezett Gábori László Vámospércs 0:44:29
  3. helyezett Miller Drew Sydney 0:50:00




1/2 maraton

Férfi

  1. helyezett Makó László Debrecen 1:30:46
  2. helyezett Horváth Tamás Debrecen 1:33:25
  3. helyezett Czeglédi Sándor Debrecen 1:36:00


Csatlakozz hozzánk!