Versenyeink
Böngésző
KORÁBBI VERSENYEINK










Egyesült Királyság Lengyelország Magyarország Románia Szlovákia
Név Rajtszám Csapat Születési év Város Ország
 
Ferencz György 4097 1985 Debrecen HU
Kónya Zsanett 4096 1995 Nyíregyháza HU
Konnáth Melinda 3118 1970 Veresegyház HU
Kovács Tibor 3117 1966 Veresegyház HU
Szilágyi Erzsébet 4095 1976 Hajdúszoboszló HU
Pozsonyi László 4094 1973 Debrecen HU
Deák Ernő 4093 1969 Debrecen HU
Weigert Ádám 4092 1977 Zsámbék HU
Koroknai Máté 4091 1993 Debrecen HU
Kópis Kitti 4090 1997 Mátészalka HU
Péntek-Zakar Erika 4089 1986 Törökbálin HU
Czecze Csabáné 4088 1967 Debrecen HU
Horgos Tamás 4087 1988 Budapest HU
Molnár Miklós 4086 1975 Debrecen HU
Nyíri-Gali Enikő 5033 1993 Sáránd HU
Kovács Nikolett 5032 1999 Hajdúböszörmény HU
Munkácsi-Deczki Csilla 5031 1988 Debrecen HU
Kocsárdi Emma 5030 1997 Nyírábrány HU
Balázs-Hajdú Ivett 5029 1986 Hajdúböszörmény. HU
Németh László 5028 1967 Debrecen HU
Major- Gyergyói Csilla 5027 1994 Debrecen HU
Kis Péter Gábriel 5026 1988 Pesti HU
Varga Balázs 3116 1977 Debrecen HU
Zubály Valentina 5025 1993 Debrecen HU
Gáti János 3115 1990 Debrecen HU
Gém Bence V1507/5 Dynamite 1993 Ebes HU
Tamás Péter V1507/4 Dynamite 1990 Ebes HU
Halász Attila V1507/3 Dynamite 1984 Debrecen HU
Szilágyi Edit V1507/2 Dynamite 1993 Papos HU
Szendrei-Balogh Fruzsina V1507/1 Dynamite 1990 Debrecen HU
Nagy Zoltán 4085 2003 Debrecen HU
Petneházi Gábor V1506/5 Dyntell Miffin 1990 Debrecen HU
Hável Tünde V1506/4 Dyntell Miffin 1985 Miskolc HU
Molnár Tamás V1506/3 Dyntell Miffin 1987 Debrecen HU
Szép Éva Dóra V1506/2 Dyntell Miffin 1986 Debrecen HU
Czeglédi Gyula V1506/1 Dyntell Miffin 1985 Hajdúszoboszló HU
Bartus Kálmán 5024 1967 Tiszaújváros HU
Nagy Zoltánné 4084 1974 Debrecen HU
Kiss Zoltán 1061 1969 Szarvas HU
Pénzes Zoltán 5023 1980 Debrecen HU
Kiss Szilvia 1060 1972 Hajdúszoboszló HU
Jenei Tamás 4083 1968 Debrecen HU
Vincze Csaba 3114 1980 Nyíregyháza HU
Kardos Anita 5022 1980 Nyíregyháza HU
Szécsi Anikó V1505/5 Rákóczi 2 1972 Debrecen HU
Nagy Zsuzsanna V1505/4 Rákóczi 2 1987 Hajdúszoboszló HU
Tompos Sándor V1505/3 Rákóczi 2 2002 Hajdúszoboszló HU
Nagy Dávid V1505/2 Rákóczi 2 2002 Derecske HU
Tar Nóra Nikolett V1505/1 Rákóczi 2 2004 Mikepércs HU
Szűcs Martin 1059 2002 Debrecen HU
 
  • VIP futóink.
  • Azok a futóink, akik már befizették a nevezési díjat.
  • Azok a futóink, akik még nem fizették be a nevezési díjat.
előző 1 2 3 4 5 6 7 következő
A lista folytatódik a következő oldalon, kérjük lapozzon!
Csatlakozz hozzánk!