Versenyeink
Böngésző
KORÁBBI VERSENYEINK










Ausztria Dél-Afrika Egyesült Királyság Finnország Izrael Magyarország Németország Románia Svédország Szlovákia
Név Rajtszám Csapat Születési év Város Ország
 
Dr. Pistai Miklós 1132 1978 Nyíregyháza HU
Demeter Zita 1131 1975 Nyíregyháza HU
Pécsi Zsuzsanna 3366 1976 Debrecen HU
Vitai-Ilcsik Judit 4356 1980 Debrecen HU
Szloboda Anett 1130 1981 Nyékládháza HU
Kovácsné Mecz Izabella 3365 1975 Eger HU
Juhászné Szabó Andrea 4354 1976 Csenger HU
Jobbagy Eva 5128 1963 Debrecen HU
Szentei Tamás 3364 1967 Debrecen HU
Dr. Tóth Zsuzsanna 4353 1983 Debrecen HU
Lazau Ionut 4352 1987 Debrecen HU
Kőnig-Görögh Dóra V1525/5 GYoGYóKa 1986 Budapest HU
Gál Blanka V1525/4 GYoGYóKa 1998 Hajdúböszörmény HU
Balogh Beáta V1525/3 GYoGYóKa 1971 Hajdúböszörmény HU
Olvasztóné Balogh Zsuzsa V1525/2 GYoGYóKa 1957 Hajdúböszörmény HU
Lukács Nóra V1525/1 GYoGYóKa 1996 Bököny HU
Szerdahelyi Zoltán V1524/5 LIPPAISOK 1978 Poroszló HU
Dr. Biczó Gábor V1524/4 LIPPAISOK 1968 Debrecen HU
Cibere Péter V1524/3 LIPPAISOK 1995 Mátészalka HU
Nagy Péter V1524/2 LIPPAISOK 1995 Miskolc HU
Sztempjén Krisztián V1524/1 LIPPAISOK 1996 Kállósemjén HU
Jánosi Anita 5126 1996 Tiszadada HU
Tukacs Tímea 5125 1996 Fehérgyarmat HU
Oszlár Dóra 5124 1997 Debrecen HU
Réti József 1129 1976 Abádszalók HU
Soltész Ádám 4351 1990 Tiszaújváros HU
Balogh Nikolett 4350 1998 Nagyrábé HU
Kiss Márton Benjámin 4349 1992 Debrecen HU
Oláh Gábor Csaba 5123 1979 Debrecen HU
Szilágyi Julcsi 4348 1975 Balmazújváros HU
Szabó Mária 5122 1980 Mátészalka HU
Hajdu Péter Attila 3363 1969 Debrecen HU
Dr. Kondrács Roxána 4345 1993 Hodász HU
Bodó Sára 3362 1993 Debrecen HU
Csák Zoltán Máté 3361 1993 Ebes HU
Polczer Wilhelm 5121 1971 Csenger HU
Zámbó Tünde 4343 1986 Csenger HU
Tóth Anett 4342 1989 Debrecen HU
M.Király Csaba 1128 1976 Tiszakeszi HU
Csirmaz Zsolt 4341 1990 Görbeháza HU
Kis-Vincze Andrea 3360 1985 Balmazújváros HU
Mlinkóné Barzsó Mária 3359 1971 Besenyőtelek HU
Fehér Erika 4340 1970 Miskolc HU
Juhász Attila 4339 1979 Budapest HU
Molnár Gabriella 1126 1980 Besenyőtelek HU
Biró Anita 5120 1979 Hajdúszoboszló HU
Szabó János 5119 1975 Balmazújváros HU
Kamocsai Péter 3358 1971 Miskolc HU
Sólyom Zsanett 5118 1981 Balmazújváros HU
Ötvös László 3357 1984 Körösladány HU
 
  • VIP futóink.
  • Azok a futóink, akik már befizették a nevezési díjat.
  • Azok a futóink, akik még nem fizették be a nevezési díjat.
A lista folytatódik a következő oldalon, kérjük lapozzon!
Csatlakozz hozzánk!