Versenyeink
Böngésző
KORÁBBI VERSENYEINK










Ausztria Dél-Afrika Egyesült Királyság Finnország India Izrael Magyarország Románia Svédország Szlovákia
Név Rajtszám Csapat Születési év Város Ország
 
Csekő Dávid 3235 1993 Derecske HU
Szabó Gyöngyi 3234 1967 Gyula HU
Pálvölgyi Zoltán 4168 1991 Debrecen HU
Pánya Beáta 4167 1978 Báránd HU
Dr. Óbert Marianna 5045 1991 Nagykálló HU
Dr. Stumpf György 1094 1979 Felsőtárkány HU
Bacskai Viktória 4166 1983 Nyíregyháza HU
Vágott Adrienn 5044 1992 Debrecen HU
Polák Viktor 3233 1984 Nyíregyháza HU
Szűcs Zsolt 3232 1970 Debrecen HU
Nyeste-Tóth Renáta 4165 1985 Debrecen HU
Pápai Edit 4164 1975 Tata HU
Nagy Kàlmàn 3231 1983 Debrecen HU
Lőkös Linda 3230 1993 Püspökladány HU
Jekk Gergő V1513/5 Dyntell és a Mókusok 1990 Debrecen HU
Nagy Ákos V1513/4 Dyntell és a Mókusok 1993 Debrecen HU
Lácza Zsolt V1513/3 Dyntell és a Mókusok 1992 Újfehértó HU
Oros Tibor V1513/2 Dyntell és a Mókusok 1993 Kisújszállás HU
Gém Bence V1513/1 Dyntell és a Mókusok 1993 Ebes HU
Csáki Szabolcs 4163 1980 Miskolc HU
Fileman Zoltán 4162 1974 Debrecen HU
Boros Bence V1512/5 Dynamite 1995 Debrecen-Józsa HU
Molnár Tamás V1512/4 Dynamite 1987 Kunmadaras HU
Ferenczy Csaba V1512/3 Dynamite 1992 Debrecen HU
Sipos Ferenc V1512/2 Dynamite 1993 Hajdúböszörmény HU
Szendrei-Balogh Fruzsina V1512/1 Dynamite 1990 Debrecen HU
Berta Sándor 3229 1953 Királyhelmec SK
Fehérvári Gábor 3228 1976 Dunaharaszti HU
Maczóné Juhász Tünde 4161 1968 Hajdúböszörmény HU
Gonda Andrea 3227 1970 Debrecen HU
Kovács Zsolt 1093 1970 Debrecen HU
Borisza Brigita 4160 1987 Királyhelmec SK
Borisza Brigita 3226 1965 Királyhelmec SK
Szabó István 1092 1973 Debrecen HU
Sirokman Attila 3225 1972 Kiralyhelmec SK
Dr Hangya Kálmán 4159 1971 Debrecen HU
Hidegkuti Gábor 4158 1971 Debrecen, HU
Balogh Csaba 3224 1968 Debrecen HU
Nagy Nándor 3223 1981 HU
Gyenge Krisztián Imre V1511/5 PW Studio 1994 Nagyrábé HU
Zádor Lívia V1511/4 PW Studio 1990 Debrecen HU
Vadász Tamás V1511/3 PW Studio 1996 Berettyóújfalu HU
Enyedi Márta V1511/2 PW Studio 1979 Debrecen HU
Bakonszegi Norbert V1511/1 PW Studio 1979 Debrecen HU
Szolnoki Tímea 4157 1990 Miskolc HU
McIntosh Richard William 3222 1978 Debrecen HU
Ancsák Attila 5043 1988 Nyíregyháza HU
Kurucz Győző 5042 1982 Debrecen HU
Józsa Gábor 1091 1974 Budapest HU
Karácsony János 3221 1982 Debrecen HU
 
  • VIP futóink.
  • Azok a futóink, akik már befizették a nevezési díjat.
  • Azok a futóink, akik még nem fizették be a nevezési díjat.
A lista folytatódik a következő oldalon, kérjük lapozzon!
Csatlakozz hozzánk!