Versenyeink
Eseményeink
Böngésző
KORÁBBI VERSENYEINK











Magyarország Románia
Név Rajtszám Csapat Születési év Város Ország
 
Géczi Júlia 178 1996 Kecskemét HU
Ilyés Inez 177 1998 Hajdúnánás HU
Dr. Bánhegyi Viktor 440 DE-Tehetségmentoráltak és mentoraik 1991 HU
Dr. Lieli Pál 439 Angolos agarak 1947 Debrecen HU
Horváthné Gönczi Éva 175 1986 Debrecen HU
Horváth Zalán 174 2013 Debrecen HU
Horváth Tamás 173 1984 Debrecen HU
Széchenyi Blanka 172 1996 Biharkeresztes HU
Kupai Anita 171 1996 Miskolc HU
Urr Laura 170 1997 Nyírpazony HU
Ambrus Viktor 169 1989 Debrecen HU
Pap Zsolt 168 1998 Tiszaújváros HU
Pap Viktória 167 1994 Tiszaújváros HU
CSENGŐ SZABOLCS 166 1986 DEBRECEN HU
Sólyom Gáborné 165 1966 Debrecen HU
Varga Orsolya 164 1987 Debrecen HU
Pécsi Anna 163 2009 Debrecen HU
Pécsi Zsuzsanna 162 1976 Debrecen HU
Csontos1230 Tünde 161 1989 Berettyóújfalu HU
Pavela Gábor 160 1977 Debrecen HU
Kozma Renáta 159 1998 Debrecen HU
Czabala Marianna 158 1970 Debrecen HU
Erdei Renáta 157 1998 Makó HU
Hajdú Péter 438 DE-Tehetségmentoráltak és mentoraik 1992 Kisköre HU
Hajdú Péter 437 DE-Tehetségmentoráltak és mentoraik 1992 Kisköre HU
Gulyás Tibor 156 1972 Nyírábrány HU
Gulyás Richárd 155 2002 Nyírábrány HU
Gulyásné Pál Mariann 154 1977 Nyírábrány HU
Tóth Vivien 153 2001 Sajószöged HU
Pap Zsolt 152 1972 Tiszaújváros HU
Papné Antal Sandra 151 1971 Tiszaújváros HU
Papp Dorina Réka 150 2005 Vámospércs HU
Pappne Varga Mónika 149 1974 Vámospércs HU
Papp Sándor 148 1970 Vámospércs HU
Tóth Réka Fanni 147 1996 Mezőtúr HU
Varga Luca 146 1997 Kisvárda HU
Miltner Noémi 436 DE-Tehetségmentoráltak és mentoraik 1990 Hajdúnánás-Tedej HU
Muri Miháy 145 1985 Debrecen HU
Dobos Emma 144 2007 Debrecen HU
Vass József 143 1967 Debrecen HU
Nagy Enzo 142 2007 Debrecen HU
Nagy Zénó 141 2004 Debrecen HU
Szolnoki Szilvia 140 1971 Debrecen HU
Kelemen Miklósné 435 KoDiSi Csapat 1972 Debrecen HU
Kelemen Péter 434 KoDiSi Csapat 2009 Debrecen HU
Kelemen Bence 433 KoDiSi Csapat 2007 Debrecen HU
Kelemen Gergő 432 KoDiSi Csapat 2006 Debrecen HU
Tóth Balázs 139 2006 Sajószöged HU
Antal Hajnalka 138 1972 Sajószöged HU
Nagy Zsanett Flóra 137 2009 Hajdúsámson HU
 
  • VIP futóink.
  • Azok a futóink, akik már befizették a nevezési díjat.
  • Azok a futóink, akik még nem fizették be a nevezési díjat.
előző 1 2 3 következő
A lista folytatódik a következő oldalon, kérjük lapozzon!
Csatlakozz hozzánk!