Versenyeink
Böngésző
KORÁBBI VERSENYEINK











Magyarország Románia Szlovákia
Név Rajtszám Csapat Születési év Város Ország
 
Tömöri Márk 815 2000 Vámospércs HU
Sandor Mario 814 1981 Debrecen HU
G kiss Orsolya 813 1980 Debrecen HU
Szemán Balázs 812 2001 Szerencs HU
Király Gabriella CS1210 Bakancslista 1975 Pallag HU
Dr. Janovszky Zita CS1209 Bakancslista 1967 Pallag HU
Vezse Edit CS1208 Bakancslista 1971 Pallag HU
Vona Ildikó CS1207 Bakancslista 1969 Pallag HU
Hosszú Róbert CS1206 A Feláldozhatók 1977 Újfehértó HU
Benczik Lili 811 1983 Debrecen HU
Nánássy Anita CS1205 A Feláldozhatók 1981 Arany János HU
Pétercsák Richárd 810 1988 Miskolc HU
Nagy Tibor 809 1984 Nyíregyháza HU
Benczik Attila 808 1979 Debrecen HU
Tóthné dr. Barabás Erika CS1204 A Feláldozhatók 1983 Újfehértó HU
Tóth Sándor Norbert CS1203 A Feláldozhatók 1976 Újfehértó HU
Katonka Pál 807 1983 Hajdúböszörmény HU
Imre Szabolcs 806 1986 Nyíracsád HU
Csengeri Csilla 805 1986 Hajdúnánás HU
Nádasi Norbert 804 1985 Nyíregyháza HU
Kelemen Olimpia Elvira 803 1994 Létavértes HU
Simcsik Eszter 802 1996 Vésztő HU
Rácz Szabolcs 801 1990 Debrecen HU
Orbán Emese 800 1989 Debrecen HU
Tarcsa Edina 799 1987 Debrecen HU
Nagy László 798 1993 Debrecen HU
Szűcs Szabolcs 797 1973 Debrecen HU
Vilicsku István CS1202 Fagyott Kutyalábak 1974 Debrecen HU
Varga Dániel CS1201 Fagyott Kutyalábak 1988 Debrecen HU
Hajzer Dávid CS1200 Fagyott Kutyalábak 1988 Debrecen HU
Tóth Árpád CS1199 Fagyott Kutyalábak 1989 Debrecen HU
Székely Sándor 796 1974 Hajdúböszörmény HU
Székely Zoltán 795 1984 Kokad HU
Kovács Attila 794 1985 Debrecen HU
Csépányi Gábor CS1198 Heves Team 1993 Eger HU
Kovácsné Csatáry Anett 793 1987 Debrecen HU
Géczy Tamás 792 1977 Debrecen HU
Gombos Dorka 790 2005 Sátoraljaújhely HU
Bojtor Péter 789 1979 Balmazújváros HU
Bálint Orsolya 788 1975 Debrecen HU
Répás László 787 1976 Debrecen HU
Bujdosó Áron 786 2000 Debrecen HU
Boruzs Kevin 785 2000 Debrecen HU
Erdélyi Ferenc 784 1973 Nyírbátor HU
Bíró Tünde ZSuzsanna 783 1985 Debrecen HU
Szikszai Pál 782 1995 Vámosújfalu HU
Czók Zoltán 781 1995 Olaszliszka HU
Kecskés Gyula 779 1979 Újfehértó HU
Andorkó Pál CS1197 Bro'Z Cross1 1985 Hajdúböszörmény HU
Nagy Dániel CS1196 Bro'Z Cross1 1978 Hajdúböszörmény HU
 
  • VIP futóink.
  • Azok a futóink, akik már befizették a nevezési díjat.
  • Azok a futóink, akik még nem fizették be a nevezési díjat.
előző 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 következő
A lista folytatódik a következő oldalon, kérjük lapozzon!
Csatlakozz hozzánk!