Versenyeink
Böngésző
KORÁBBI VERSENYEINK










Ausztria Dél-Afrika Egyesült Államok Izrael Lengyelország Magyarország Németország Olaszország Románia Szaúd-Arábia Szerbia Szlovákia Skócia
Név Rajtszám Csapat Születési év Város Ország
 
Penke Bertalan 2043/5 brave camp 5 1989 Debrecen HU
Dr. Béres László 2043/4 brave camp 5 1987 Debrecen HU
Petruszka Imre 2043/3 brave camp 5 1989 Debrecen HU
Gyurán Dávid 2043/2 brave camp 5 1986 Kismarja HU
Dr. Rentka Anikó 2043/1 brave camp 5 1986 Debrecen HU
Duklesz Mihály 3536 1975 Budapest HU
Jónás Dóra 5275 1987 Budapest HU
Huszkó Géza 5231 1968 Debrecen HU
Varga András 3446 1958 Debrecen HU
Gulyás Vera 5149 1986 Debrecen HU
Sztankó Szabolcs 1126 1986 Debrecen HU
Kányási László 3287 1984 Debrecen HU
Péter Sándor 1124 1968 Ács HU
Micic Srecko 1195 1958 Belgrade SR
Kovács Gábor 2042/5 Debreceni Seniorok 1970 Nyíregyháza HU
Kocsár László 2042/4 Debreceni Seniorok 1962 Debrecen HU
Chrobák Gyula 2042/3 Debreceni Seniorok 1967 Debrecen HU
Varga Zoltán 2042/2 Debreceni Seniorok 1969 Debrecen HU
Bartha Attila 2042/1 Debreceni Seniorok 1967 Debrecen HU
Hosszú Róbert 2041/5 39-es Lövész Zászlóalj 1977 Újfehértó HU
Szombati Zoltán 2041/4 39-es Lövész Zászlóalj 1975 Derecske HU
Fóri Zsolt 2041/3 39-es Lövész Zászlóalj 1987 Derecske HU
Fazekas Mihály 2041/2 39-es Lövész Zászlóalj 1976 Nyiregyháza HU
Fenyves József 2041/1 39-es Lövész Zászlóalj 1981 Tiszacsege HU
Lajsz Gergely 2040/5 Hawrlant Család 1992 Debrecen HU
Hawrlant Dániel Márk 2040/4 Hawrlant Család 1998 Debrecen HU
Hawrlant Benjámin 2040/3 Hawrlant Család 1996 Debrecen HU
Hawrlantné Kiss Emese 2040/2 Hawrlant Család 1971 Debrecen HU
Hawrlant Sándor 2040/1 Hawrlant Család 1971 Debrecen HU
Veres Ádám 2039/5 SportAuchan 1981 Debrecen HU
Nagy Mónika 2039/4 SportAuchan 1973 Debrecen HU
Nagyné Kis Melinda 2039/3 SportAuchan 1976 Debrecen HU
Kovács Dávid 2039/2 SportAuchan 1993 Debrecen HU
Nagyszeghi András 2039/1 SportAuchan 1987 Budapest HU
Szakál János 5292 1967 Debrecen HU
Tündik László 2038/5 HRSE/10 1978 Hajdúböszörmény HU
Kolláth Zoltán 2038/4 HRSE/10 1984 Püspökladány HU
Legoza Zsolt 2038/3 HRSE/10 1978 Téglás HU
Tóth István 2038/2 HRSE/10 1980 Debrecen HU
Asztalos Zoltán 2038/1 HRSE/10 1980 Debrecen HU
Dombrádi Donát Zsolt 3535 1970 Nagybánya RO
Kiss Sándor 5291 1976 Debrecen HU
Varga Róbert 1194 1982 Hajdúszoboszló HU
Balogh József 3534 1979 Debrecen HU
Rosta Regina 5290 1987 Debrecen HU
Priám Geri Gabriella 5289 1965 Kralovsky Chlmec SK
Pintér Zoltán 3533 1970 Debrecen HU
Levy Adam 5288 1986 Debrecen IL
Yaakov Rabinovich 5287 1992 Beer sheva IL
Bora Cristian 3532 1980 Oradea RO
 
  • VIP futóink.
  • Azok a futóink, akik már befizették a nevezési díjat.
  • Azok a futóink, akik még nem fizették be a nevezési díjat.
előző 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 következő
A lista folytatódik a következő oldalon, kérjük lapozzon!
Csatlakozz hozzánk!