Versenyeink
Böngésző
KORÁBBI VERSENYEINK











Franciaország Lengyelország Magyarország Olaszország Spanyolország Törökország
Név Rajtszám Csapat Születési év Város Ország
 
Orosz Zsolt 12682 Leukémiás Gyermekekért Alapítvány és az ESN Social Erasmus közös csapata 1993 Debrecen HU
Dávid Zoltán 12681 Leukémiás Gyermekekért Alapítvány és az ESN Social Erasmus közös csapata 1993 Debrecen HU
Ujvári Attila 12680 Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakközépiskola 1974 Debrecen HU
Maiczuk de Barros Guilherme Kaique 12679 Leukémiás Gyermekekért Alapítvány és az ESN Social Erasmus közös csapata 1992 Debrecen HU
Csukáné Kiss Anita 12677 Vezér Fitness 1974 Debrecen HU
Csuka Zoltan 12676 Vezér Fitness 1974 Debrecen HU
Orosz Viktória 12675 Leukémiás Gyermekekért Alapítvány és az ESN Social Erasmus közös csapata 1988 Debrecen HU
Polgár Hajnalka 6131 1994 Hosszúpályi HU
Szenes Mátyás 6130 1990 Hajdúsámson HU
Balogh Bianka 12674 Leukémiás Gyermekekért Alapítvány és az ESN Social Erasmus közös csapata 1992 Hevesvezekény HU
Moreschi Bianca 12673 Leukémiás Gyermekekért Alapítvány és az ESN Social Erasmus közös csapata 1987 Debrecen HU
Lengyel Emese 6129 1982 Debrecen HU
Balázs Dávid 12672 Hajdúsági Vakvezető- és Segítőkutya Képzésért Alapítvány 1994 HU
Zágonyi Zoltánné 12671 Hatvani István Általános Iskola 1947 férfi HU
Várkonyiné Mányi Brigitta 12670 Hatvani István Általános Iskola 1977 HU
Várkonyi Kinga 12669 Hatvani István Általános Iskola 2006 HU
Várkonyi Attila Szabolcs 12668 Hatvani István Általános Iskola 2004 férfi HU
Várkonyi Attila 12667 Hatvani István Általános Iskola 1974 férfi HU
Vargáné Szilágyi Mária 12666 Hatvani István Általános Iskola 1970 HU
Varga Zsolt 12665 Hatvani István Általános Iskola 1996 férfi HU
Varga Réka 12664 Hatvani István Általános Iskola 1976 HU
Varga Nóra 12663 Hatvani István Általános Iskola 2001 HU
Vajda Míra Bella 12662 Hatvani István Általános Iskola 2000 HU
Tasi Zsombor 12661 Hatvani István Általános Iskola 2002 Debrecen HU
Tar Bernadett 12660 Hatvani István Általános Iskola 2001 HU
Talics Martin 12659 Hatvani István Általános Iskola 2001 Debrecen HU
Szörfi Zsuzsanna 12658 Hatvani István Általános Iskola 1971 HU
Szilágyi Zsanett 12657 Hatvani István Általános Iskola 2001 HU
Szentpéteri Zsombor 12656 Hatvani István Általános Iskola 2004 Debrecen HU
Szentpéteri Sarolta 12655 Hatvani István Általános Iskola 2002 HU
Szekeres Márk 12654 Hatvani István Általános Iskola 2001 Debrecen HU
Szabó Hanna 12653 Hatvani István Általános Iskola 2001 HU
Szabó Bence 12652 Hatvani István Általános Iskola 2001 férfi HU
Plébán Panna 12651 Hatvani István Általános Iskola 2000 HU
Pekár Tibor 12650 Hatvani István Általános Iskola 2005 férfi HU
Pekár Tibor 12649 Hatvani István Általános Iskola 1969 férfi HU
Pekár Eszter 12648 Hatvani István Általános Iskola 2002 HU
Pásztor István 12647 Hatvani István Általános Iskola 1992 férfi HU
Papp Boglárka 12646 Hatvani István Általános Iskola 2001 HU
Pál Donát 12645 Hatvani István Általános Iskola 2001 férfi HU
Nagy Panna 12644 Hatvani István Általános Iskola 2002 HU
Mező Iris 12643 Hatvani István Általános Iskola 2001 HU
Mezei Zsuzsanna 12642 Hatvani István Általános Iskola 1993 HU
Mezei Ferencé 12641 Hatvani István Általános Iskola 1959 HU
Lévai balázs 12640 Hatvani István Általános Iskola 2001 férfi HU
Lénárt János 12639 Hatvani István Általános Iskola 2000 férfi HU
Körtvélyessi Benedek 12638 Hatvani István Általános Iskola 2001 férfi HU
Kovács Máté 12637 Hatvani István Általános Iskola 2001 férfi HU
Katona Sára 12636 Hatvani István Általános Iskola 2000 HU
Kathy Eliza 12635 Hatvani István Általános Iskola 2001 HU
 
  • VIP futóink.
  • Azok a futóink, akik már befizették a nevezési díjat.
  • Azok a futóink, akik még nem fizették be a nevezési díjat.
előző 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 következő
A lista folytatódik a következő oldalon, kérjük lapozzon!
Csatlakozz hozzánk!