Versenyeink
Eseményeink
Böngésző
KORÁBBI VERSENYEINK











Dél-Afrika Jemen Jordánia Kazahsztán Lengyelország Magyarország Olaszország Románia Spanyolország Szaúd-Arábia Szlovákia Törökország
Név Rajtszám Csapat Születési év Város Ország
 
Péter Fanni 11339 Debreceni Hősök 1992 Debrecen HU
Molnár Boldizsár 11338 Leukémiás Gyermekekért Alapítvány Social Erasmus 2013 Debrecen HU
Molnár Benedek 11337 Leukémiás Gyermekekért Alapítvány Social Erasmus 2010 Debrecen HU
Molnár Ferenc 11336 Leukémiás Gyermekekért Alapítvány Social Erasmus 1977 Debrecen HU
Molnár Koszorús Zsuzsa 11335 Leukémiás Gyermekekért Alapítvány Social Erasmus 1979 Debrecen HU
PADERI GIULIA 11334 Leukémiás Gyermekekért Alapítvány Social Erasmus 1983 Cagliari IT
Vári Zsombor 6183 1996 Debrecen HU
Székelyföldi Tamás 6182 1986 Debrecen HU
Szabolcsi Kristóf 11333 Debreceni Hősök 1991 Debrecen HU
Székelyföldi Tamás 11332 Leukémiás Gyermekekért Alapítvány Social Erasmus 1986 Debrecen HU
Nagy Kevin Zsolt 11331 DE Sportszervező szakos hallgatók 1995 Debrecen HU
Szabó Bertalan 11330 DE Sportszervező szakos hallgatók 1993 Kunszentmárton HU
Kántor Atilla 11329 DE Sportszervező szakos hallgatók 1994 HU
Horti Írisz 11328 Debreceni Hősök 1983 HU
McIntoshné Buday Andrea 11327 Kis Kossuth 1979 Debrecen HU
Vértesi Tibor 11326 Leukémiás Gyermekekért Alapítvány Social Erasmus 1984 Debrecen HU
McIntosh Richard William 11325 Kis Kossuth 1978 Debrecen HU
Varga Tibor 11324 Debreceni Hősök 1990 Hajdúszoboszló HU
Fleisz Anett 11323 DE Sportszervező szakos hallgatók 1995 HU
Rigó Attila 11322 DE Sportszervező szakos hallgatók 1995 HU
Szarvas Zsolt 11321 Debreceni Hősök 1990 Balmazújváros HU
Szarvas Zsolt 6181 1990 Balmazújváros HU
Kozma Ildikó 11320 Kelet Magyarországi Postás Sport Egyesület 1964 HU
Ifj Molnár Lajos 11319 Kelet Magyarországi Postás Sport Egyesület 2005 HU
Molnár Lajos 11318 Kelet Magyarországi Postás Sport Egyesület 1975 HU
Quirikó Vivien 11317 DE Sportszervező szakos hallgatók 1986 Hajdúböszörmény HU
Fényes Zoltán 11316 Kelet Magyarországi Postás Sport Egyesület 1986 HU
Orosz László 11315 Debreceni Hősök 1988 Debrecen HU
Molnár Ildikó 11314 Kelet Magyarországi Postás Sport Egyesület 1990 HU
Hadházi Boglárka 11313 Kelet Magyarországi Postás Sport Egyesület 2000 HU
Hadházy Dánielné 11312 Kelet Magyarországi Postás Sport Egyesület 1971 HU
Sotkovszki Réka 11311 Debreceni Hősök 1997 HU
Pintye Diana 11310 Debreceni Hősök 1988 HU
Mitro Eszter Sára 11309 Kelet Magyarországi Postás Sport Egyesület 2001 HU
Sotkovszki Réka 11308 Hatvani István Általános Iskola 1997 HU
Mitró Veronika Kata 11307 Kelet Magyarországi Postás Sport Egyesület 2004 HU
Mitró László 11306 Kelet Magyarországi Postás Sport Egyesület 1964 HU
Szabó Imre 11305 Kelet Magyarországi Postás Sport Egyesület 1978 HU
Farkas Réka Veronika 11304 Hatvani István Általános Iskola 2008 HU
Balla Eszter 11303 DE Sportszervező szakos hallgatók 1993 Szendrőlád HU
Merk Vivien 11302 Kelet Magyarországi Postás Sport Egyesület 2005 HU
Farkas Réka Veronika 11301 Hatvani István Általános Iskola 2008 HU
Merkné Katona Szilvia 11300 Kelet Magyarországi Postás Sport Egyesület 1975 HU
Kocsis Patrik Levente 11299 Kelet Magyarországi Postás Sport Egyesület 2001 HU
Kocsis Evelin 11298 Kelet Magyarországi Postás Sport Egyesület 2004 HU
Farkas Géza 11297 Hatvani István Általános Iskola 1982 Debrecen HU
Ilocki Ádám 6180 1994 Debrecen HU
Farkas Géza 11296 Hatvani István Általános Iskola 1982 Debrecen HU
Kocsis Sándor Attila 11295 Kelet Magyarországi Postás Sport Egyesület 1974 HU
Kocsisné Katona Beatrix 11294 Kelet Magyarországi Postás Sport Egyesület 1979 HU
 
  • VIP futóink.
  • Azok a futóink, akik már befizették a nevezési díjat.
  • Azok a futóink, akik még nem fizették be a nevezési díjat.
előző 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 következő
A lista folytatódik a következő oldalon, kérjük lapozzon!
Csatlakozz hozzánk!