Versenyeink
Böngésző
KORÁBBI VERSENYEINK










Magyarország
Név Rajtszám Csapat Születési év Város Ország
 
Balogh Enikő 123 1989 Debrecen HU
Bereczki Szilárd 122 1979 Berettyóújfalu HU
Hüttner Miklós 121 1976 Budapest HU
Héder Gábor 70 1983 Nyírbátor HU
DR. SZABÓ Sándor 312 1975 Nyírbátor HU
Reményi László Remó 311 1974 Miskolc HU
Bárdos Miklós 310 1962 Borsodnádasd HU
Fileman Zoltán 503/12 HRSE2 1974 Nyíradony HU
Ilku Szilvia 503/11 HRSE2 1989 Debrecen HU
Pálfiné Gál Judit 503/10 HRSE2 1979 Debrecen HU
Kovács Tibor 503/9 HRSE2 1989 Tiszafüred HU
Gólya Flóra 503/8 HRSE2 1989 Tiszaörs HU
Füzesi József 503/7 HRSE2 1976 Hajdúsámson HU
Varga Lajos 503/6 HRSE2 1968 Debrecen HU
Kabai Szabolcs 503/5 HRSE2 1985 Debrecen HU
Konyári Péter 503/4 HRSE2 1976 Debrecen HU
Török Alíz 503/3 HRSE2 1981 Debrecen HU
Brázda László 503/2 HRSE2 1972 Debrecen HU
Szász Zsuzsanna 503/1 HRSE2 1978 Debrecen HU
Nagy Éva Dóra 502/12 HRSE1 1978 Debrecen HU
Szilágyi László 502/11 HRSE1 1971 Debrecen HU
Tóth Richárd 502/10 HRSE1 1991 Debrecen HU
Balogh Imre 502/9 HRSE1 1959 Debrecen HU
Farkas Emil 502/8 HRSE1 1975 Debrecen HU
Bojtor László Tivadar 502/7 HRSE1 1988 Debrecen HU
Dr. Szentpéteri Diána 502/6 HRSE1 1989 Püspökladány HU
Medve Dániel 502/5 HRSE1 1982 Budaörs HU
Földesi Lajos 502/4 HRSE1 1972 Debrecen HU
Tisza Dénes 502/3 HRSE1 1988 Debrecen HU
Szolnoki Imre 502/2 HRSE1 1982 Debrecen HU
Krivács Henrietta 502/1 HRSE1 1983 Debrecen HU
Dobrossy Ádám 120 1985 Debrecen HU
Feketéné Nagy Tünde 309 1966 Debrecen HU
Egyed János 308 1963 Bükkaranyos HU
Keller Elek 401/4 Futó Daru S.E. 1978 Püspökladány HU
Keller Péter 401/2 Futó Daru S.E. 1986 Püspökladány HU
Rácz Krisztián 401/1 Futó Daru S.E. 1975 Püspökladány HU
Pethő Tibor 119 1975 Debrecen HU
Turbucz Adrienn 118 1975 Szihalom HU
Békési Lászlóné Éva 117 1960 Debrecen HU
Faludi Gábor 501/10 ITSH Dream Team 1992 Kazincbarcika HU
Szalkai László 501/9 ITSH Dream Team 1983 Debrecen HU
Ilyés Richárd 501/8 ITSH Dream Team 1989 Debrecen HU
Rácz Szabolcs 501/7 ITSH Dream Team 1981 Debrecen HU
Setét Réka 501/6 ITSH Dream Team 1988 Nyírtelek HU
Trunger Zoltan 501/5 ITSH Dream Team 1971 Debrecen HU
Lencsés Éva 501/4 ITSH Dream Team 1939 Nagyoroszi HU
Revitea Sergiu 501/3 ITSH Dream Team 1987 Debrecen HU
Deli Anna 501/2 ITSH Dream Team 1987 Debrecen HU
Szabó Szilvia Katalin 501/1 ITSH Dream Team 1983 Debrecen HU
 
  • VIP futóink.
  • Azok a futóink, akik már befizették a nevezési díjat.
  • Azok a futóink, akik még nem fizették be a nevezési díjat.
előző 1 2 következő
A lista folytatódik a következő oldalon, kérjük lapozzon!
Csatlakozz hozzánk!