VI. Halloween Futás - 2017. október 21.
dátum: 2017-10-24 13:22:00

VI. Halloween Futás

2017. október 21.

A Debreceni Kilométerek Sportegyesület immár hatodik alkalommal rendezett Halloween futást Debrecenben 2017. október 21-én este 18.30-kor. A sportesemény helyszíne ismét az Egyetem tér volt, innen rajtoltak el és ide érkeztek meg a futók.

A hideg idő, és az eső ellenére közel 300 futó állt rajthoz. Nagyon sokan jelmezben futották le a 9 km-es távot. Boszorkánynak, szellemnek, ördögnek, csontváznak,  bohócnak vagy póknak öltözve. A futók nagyon kreatívak voltak, szinte művészi tehetséggel festették ki az arcukat.

A rendezvényt Dr. Nagy Sándor a Debreceni Vízmű Zrt. felügyelő bizottságának elnöke nyitotta meg.

Sándor Nikolett a G4 Fitness edzője bemelegítéssel készítette fel a versenyzőket a futásra.

A jelmezes futókról fotók készültek, a legötletesebbeket a verseny végén díjaztuk.

Az első három helyezett oklevelet, és ajándékcsomagot kapott.

A tökfaragó versenyre készült töklámpások az Egyetem téren kerültek kiállításra.

A verseny végén az első három legkreatívabb tökfaragót is díjaztuk.

A frissítőpontban meleg teát, lila hagymás zsíros kenyeret, nápolyit, szőlőcukrot és Smile palacsintát kaptak a résztvevők. A verseny végén következett az eredményhirdetés, ahol az első három női- és férfiversenyző állhatott fel a dobogóra.