Főoldal » Hírek » VI. G4 Éjszakai Futás - 2017.06.17.

Hírek

VI. G4 Éjszakai Futás - 2017.06.17.
dátum: 2017-07-25 10:28:00
A Debreceni Kilométerek Sportegyesület már hatodik alkalommal rendezte meg egyik legnépszerűbb futóversenyét az Éjszakai Futást. A rajt és a cél helyszíne a fényárban úszó Debreceni Egyetem előtti téren volt.

A verseny előtt immár hagyományosan közös bemelegítésre volt lehetőség, melyet Sipos Nóra, a G4 Fitness aerobik edzője tartott.

A nevezők létszáma ebben az évben  közel 500 főt ért el. 2017. június 17-én 22.00-kor láthatósági mellényben, fejlámpával, vagy egyéb világítós eszközzel felszerelve rajtoltak el a futók.  Táv most is 9 km volt, mint minden évben. A Nagyerdei körút egy részét mécsesekkel világítottuk ki.

Az Éjszakai Futás varázslatos, felejthetetlen élmény, a résztvevők egy hangulatos, közös futással „futhattak át” a csillagászati nyár küszöbén.

A célban a futókat édességgel, kukival, Smile palacsintával, vízzel, izotóniás itallal és fagyival vártuk. Minden futó, aki a távot teljesítette emlékérmet kapott.

A legjobb első három férfi és női versenyzőt oklevéllel, serleggel és ajándékcsomaggal díjaztuk.

A legvégén következett a tombolasorsolás, ahol támogatók ajándékait sorsoltuk ki a rajtszám alapján.